(067) 200-44-55
Лабораторія
Вчасна діагностика – запорука успішного лікування!

Лабораторія

Вчасна діагностика –
запорука успішного
лікування!

Важливий та найбільш інформативний етап обстеження пацієнта - лабораторна діагностика. Дослідження дозволяють виявити патологічні зміни на клітинному і молекулярному рівнях.

Деякі порушення найчастіше можуть бути виявлені ще до появи симптомів, що викликають тривогу у пацієнта і його звернення до лікаря (наприклад, підвищення концентрації глюкози при загрозі розвитку діабету або підвищення холестерину, що веде до виникнення атеросклерозу, ін.).

Мета роботи лабораторії – забезпечення населення доступною сучасною клінічною лабораторною діагностикою, оскільки якісна лабораторна діагностика є запорукою ранньої діагностики захворювань та ефективного лікування, що в кінцевому результаті позитивно відображається на одужанні пацієнта.

Лабораторна діагностика є невід’ємною складовою будь-якого лікувально-діагностичного процесу.

Пропонуємо Вам високоякісну лабораторну діагностику. Гарантуємо високу точність результатів аналізів.

На всіх етапах проведення досліджень ми використовуємо високотехнологічні автоматичні аналізатори і тест-системи провідних світових виробників. Для діагностики використовуються реагенти, контрольний матеріал та тест-системи, що відповідають міжнародним стандартам і пройшли реєстрацію МОЗ України.

Пропонуємо наступні дослідження:
Повний перелік аналізів уточнюйте у адміністратора Клініки