(067) 200-44-55
Функціональні дослідження
Пам’ятайте, найкраще лікування – це профілактика!

Функціональні дослідження

Пам'ятайте, найкраще
лікування - це профілактика

Функціонально-діагностичні методи дослідження забезпечують отримання об’єктивної оцінки функціонального стану серцево-судинної, дихальної, слухової, психічної, нервової та інших систем в спокої і при навантаженнях.

Зміни функціональних показників дуже часто виявляються задовго до того, як хворий починає відчувати будь-які симптоми недуги.

Функціональна діагностика дає можливість почати профілактику і лікування хвороби на ранній стадії, коли лікування та реабілітація найбільш ефективні.

Електрокардіографія – є одним з основних методів дослідження серця та діагностики захворювань серцево-судинної системи.

Періодичні обстеження роботи серця – профілактика багатьох небезпечних захворювань сердечно-судинної системи.

Така діагностика необхідна для попередження інфаркту міокарда, приступів стенокардії, кардіоміопатії, ішемічної хвороби та багатьох інших.

Діагностика захворювань серця особливо важлива після 40 років.
Спірографія – перевірка функції органів дихання. Профілактичне обстеження легень та бронхів попереджає розвиток багатьох хвороб легеневої системи. Зокрема це бронхіальна астма, бронхіти, запалення легень, хронічне обструктивне захворювання, емфізема, тщ.

Більшість таких патологій розвивається малосимптомно. При тому вони часто приймають хронічну форму і важко піддаються лікуванню.

Особливо важливо проводити регулярне обстеження легень на шкідливих підприємствах, де є викиди небезпечних парів та газів.

Спірографію проводять, як для діагностики захворювань дихальних шляхів, так і для їх профілактики.

За допомогою спірографії визначають основні параметри дихання: обсяг легень, частоту і глибину дихання, об’єм кисню при вдиханні.

Діагностична процедура триває 7 – 10 хвилин, вона абсолютно безболісна, не викликає дискомфорту.

Аудіометрія – перевірка слуху. Тональна порогова аудіометрія – це визначення слухової чутливості на звуки різної частоти.

Аудіограма – графік стану Вашого слуху, отриманий у результаті обстеження.

Після 50 років у більшості людей спостерігається погіршення слуху.

Рекомендується раз на три роки робити аудіометрію.

Наша компанія використовує сучасний скринінговий аудіометр, за допомогою якого можна виявити проблеми зі слухом на початковій стадії і вчасно розпочати лікування.

Запрошуємо Вас пройти функціональне дослідження клініці «Медогляд+».
Наші переваги – багатий досвід і висока кваліфікація лікарів, сучасне медичне обладнання та комфортні умови перебування у клініці.