(067) 200-44-55
Комплексне медичне обстеження
Ми працюємо для того, щоб допомогти людям бути здоровими.

Комплексне
медичне обстеження

Ми працюємо для того,
щоб допомогти людям
бути здоровими

Комплексне медичне обстеження організму було розроблене лікарями для попередження розвитку захворювань та виявлення прихованих патологій на ранніх стадіях, коли їх терапія найбільш результативна.

Залежно від вікової, гендерної, спадкової схильності до розвитку хвороб медичний огляд може включати базовий набір досліджень для загальної оцінки стану організму, а також додатковий перелік процедур для перевірки роботи окремих систем органів.

Щоб перевірити весь організм, людині доводиться проходити безліч кабінетів лікарів і здавати цілий перелік аналізів. Відвідування лікарів, інструментальна і лабораторна діагностика забирають час і фінансові ресурси.

Комплексне медичне обстеження передбачає проходження базового переліку діагностичних процедур для виявлення найбільш поширених і небезпечних для життя захворювань без відриву від виробництва.

Отримані у результаті обстеження результати аналізів і інструментальної діагностики оцінює терапевт та профпатолог. Після цього він дає висновок про стан організму людини, список рекомендацій для підтримки здоров’я або направлення до вузькопрофільного фахівця для уточнення діагнозу і призначення лікування при відхиленні результатів досліджень від норми. Розроблена система організації здачі аналізів та проходження діагностичних процедур дозволяє пройти обстеження організму за 1 день.

Ми можемо запропонувати всі необхідні (обов’язкові та ініціативні) медичні огляди без відриву від виробництва.
Виїзний медичний огляд співробітників може бути будь-якого виду:
Ми пропонуємо:
За понад 17 років роботи Ми напрацювали великий досвід і сформували внутрішні стандарти якості надання послуг.

За рахунок нашої спеціалізації на профоглядах для організацій, а також завдяки нашому власному мобільному обладнанню та наявного штату медперсоналу, ми пропонуємо кращу вартість.

Зв’яжіться з нашим менеджером, і ми надамо найбільш вигідний варіант медогляду.

Ми працюємо відповідно з наказами МОЗ та гарантуємо високу якість надання медичних послуг.

Звертайтеся, раді співпраці з Вами.