(067) 200-44-55
Лікар онлайн
Ваше здоров’я – наш головний пріоритет

Лікар онлайн

Ваше здоров'я
наш головний
пріоритет!

Доступна медична допомога віддалено.

Запишіться на консультацію до лікаря онлайн. Отримайте знижку від вартості очного прийому.

Дистанційний формат дозволяє звернутися до нас з будь-якої точки.

Зручний спосіб консультації: по телефону або по відеозв’язку

Послуги Медогляд + онлайн:

Під час консультації ви описуєте свою проблему, лікар задає уточнюючі питання, формує попередній діагноз, методи діагностики і схему лікування.

Без попередньо встановленого діагнозу на очному прийомі лікар не ставить діагноз і не призначає лікування.

Лікування може бути призначено або скориговано тільки за умови раніше встановленого діагнозу (при призначенні лікування вперше) і призначеного лікування (в разі необхідності корекції терапії).

На онлайн-консультації можливі:

Оцінка фізіологічного стану за результатами опитування, призначення досліджень. Лікар онлайн поставить питання для уточнення симптоматики, розповість про методи діагностики, лікування.

Розповідаємо про комплекс заходів, які повинні бути спрямовані на попередження виникнення захворювань, правила надання першої допомоги.

Складання схеми лікування, ведення пацієнта протягом усього періоду відновлення (в разі встановлення раніше лікарем діагнозу і призначення лікування на очному прийомі.)

Альтернативна думка кваліфікованого спеціаліста з приводу стану вашого здоров’я. Підтвердження діагнозу іншого фахівця, оцінка ефективності призначеного лікування.

Лікар на первинному онлайн прийомі ставить тільки попередній діагноз на підставі скарг або наявних у вас на руках аналізів.

Очний огляд в більшості випадків обов'язковий.
Для роботи у клініці «Медогляд+» запрошені досвідчені фахівці, що мають багаторічний стаж роботи та високу кваліфікацію.
Ви можете обрати для себе і своїх близьких лікування по ефективним методикам, розробленим з урахуванням європейського досвіду.
Переваги консультації з лікарем дистанційно
Як проходить консультація?

Ми використовуємо безпечний канал зв’язку. Ваші персональні дані не передаються третім особам. Гарантуємо вам повну конфіденційність.

Рекомендуємо підготувати результати аналізів та досліджень завчасно.

Ваше здоров‘я - наш головний пріоритет!