(067) 200-44-55
Лікування психічних розладів
Ваше здоров’я – наш головний пріоритет

Лікування психічних
розладів

Ваше здоров’я –
наш головний
пріоритет

Психічний розлад - це аномальне явище у душевній сфері. Стан, коли страждає душа людини і порушується її діяльність, включаючи мислення, почуття і вольові якості.

Лікар-психіатр – фахівець в області психічного здоров’я людини.

Психіатр проходить спеціальну підготовку, яка включає діагностику, психоаналіз і розробку індивідуального алгоритму лікування психічних розладів для кожного хворого.

Існує ряд завдань, поставлених перед психіатрією:

При лікуванні психічних розладів лікарі застосовують медикаментозні методи у поєднанні з загальним психотерапевтичним підходом.

Психотерапевтичний підхід – це вміння створити доброзичливу атмосферу при контакті з хворим, відчуття підтримки і розуміння його проблем. Лікарі Медогляд+ вміють знайти підходящі слова і роз’яснити характер захворювання у доступній для хворого формі, розповівши про принципи лікування. Такий підхід необхідний для мобілізації сил самого хворого на боротьбу зі своїм розладом.

Психіатр займається не тільки лікуванням хворих, а й вирішує багато соціальних, етико-правових проблем. У коло обов'язків лікаря-психіатра входить розробка індивідуальних програм здорового способу життя та заходи профілактики психічних захворювань для кожного пацієнта.
Існують упередження, що душевна хвороба - це ганебно та соромно. Через забобони візит до лікаря відкладається і це призводить до того, що хвороба набуває хронічної форми. У таких випадках лікування стає більш тривалим і прогноз погіршується. Хворий рано чи пізно все одно потрапляє до психіатра, але допомогти йому вже складніше.
Психічний розлад проявляється різними порушеннями психіки та поведінки людини у результаті зміни діяльності головного мозку. Важливо якомога раніше розпізнати захворювання. Чим раніше встановлений діагноз і розпочато лікування, тим краще і швидше воно піддається терапії, зменшуються страждання хворого, і поліпшується прогноз.
Лікарі Медогляд+ використовують сучасний комплексний підхід у лікуванні психічних розладів, неврозів та депресії.
Проблему потрібно вирішувати вчасно, звертайтеся, ми чекаємо на Вас.