(067) 200-44-55
Лікування залежності
Ми допоможемо повернутися до нормально життя

Лікування залежності

Ми допоможемо повернутися
до нормально життя

Залежність - проблема 21 століття, боротися з якою самостійно можливо, але перемогти її власними силами дуже складно.

Алкоголізм, тютюнопаління, наркоманія – хвороби не тільки психологічного, а й фізичного характеру, тому лікування  краще проводити під наглядом спеціаліста.

Залежність від різних речовин (алкоголь, наркотики, тютюн), а також станів, наприклад ігрова залежність (азартні ігри, і т. п.) – серйозні захворювання психіки, які ведуть до численних наслідків не тільки для здоров’я, але і всього оточення хворої людини.

Мають фізіологічні психологічні, фінансові, соціальні, поведінкові, комунікативні та інші наслідки, тому вимагають адекватного і професійного лікування.

В іншому випадку можуть призвести до найсумніших наслідків, від втрати соціальної орієнтації до деградації, важкої хвороби, недоумства, ін.

Досвідчений лікар психіатр, нарколог вищої категорії Семеніщ Андрій Вікторович проводить успішне лікування:

Висновки про наявність проблеми можна зробити на тій стадії, коли наслідки ще не стали незворотними, до того, як ви помітите серйозні погіршення здоров’я (некроз тканин, виразки, агресивна поведінка, виснаження і т. п.).

Деякі ознаки, що можливо є проявом розвитку тої чи іншої залежності (але варто розуміти, що дані прояви можуть бути наслідком порушень у інших системах організму, або мати інші причини):
Якщо Ви помітили прояви залежності, варто звернутися до спеціаліста за консультацією.
Лікар допоможе вирішити проблему та повернутися до нормального життя.
Лікування проходить виключно анонімно, конфіденційність гарантуємо.
Проводимо лікування залежності у підлітків і дорослих, підбираючи адекватну і відповідну віку, тяжкості стану і прогнозами на одужання програму лікування, яка буде найбільш ефективна і безпечна.

Лікування залежності проводиться у комплексі, воно обов’язково включає в себе не тільки очищення організму від наслідків прийому токсичних речовин, прийом призначених медикаментозних засобів, обов’язкову роботу доктора-психіатра, а також фізіотерапію, психотерапію, роботу з родичами та інші методи, які підтвердили свою ефективність на пацієнтах з подібними видами залежності.

Проблему краще вирішувати вчасно, звертайтеся.