(067) 200-44-55

Клініка «Медогляд+»

м. Бориспіль

пн.- пт. 8:00-17:00

вул. Бежівка, буд. 14

Клініка «Медогляд+»

м. Бориспіль

пн.- пт. 8:00-17:00

вул. Бежівка, буд. 14

Клініка «Медогляд+» м. Бориспіль

Мережа «Медогляд+» завжди дбає про здоров’я своїх пацієнтів.
Клініка «Медогляд+» створена за європейськими стандартами, що забезпечує повне медичне обстеження, високоефективне лікування, та комфортне перебування пацієнтів у клініці

Один із пріоритетів нашої клініки – зробити професійну медичну допомогу доступнішою. Адже саме здоров’я людини є головним ресурсом у нашому житті – від нього залежать працездатність, сімейне щастя і життєвий успіх

Наші послуги:

Якщо вам лікар призначив уколи, крапельниці, то завжди можете звернутися до нас у клініку. Наші медичні сестри мають хороший досвід і навички у даних процедурах. При собі вам необхідно мати гарний настрій та налаштування на одужання.

Доступна кваліфікована медична допомога не виходячи з дому.

Якісна діагностика та ефективне лікування у зручний час.

Пропонуємо в онлайн режимі (по відео зв’язку або телефону) консультувати і відповідати на Ваші питання.

Адміністратор з‘єднає з лікарем за 15 хв, тривалість консультації 20-25 хв.

Бережіть дорогоцінний час та уникайте зайвого ризику! У себе вдома у звичних умовах Ви зможете отримати медичну допомогу досвідченого лікаря, а також пройти необхідні діагностичні та лікувальні процедури. Лікар проведе діагностику, поставить діагноз, призначить лікування, може надати дієву допомогу або організувати госпіталізацію.

Для роботи у клініці «Медогляд+» запрошені найдосвідченіші фахівці, що мають багаторічний стаж роботи. Ви можете обрати для себе і своїх близьких лікування по найуспішнішим і ефективним методикам, розробленим з урахуванням європейського досвіду. Пацієнти «Медогляд+» отримують кваліфіковану допомогу за всіма основними напрямками сучасної медицини.

Клініка
м. Бориспіль

вул. Бежівка, буд. 14, 08300