(067) 200-44-55
Медогляд наказ 280
Ми працюємо для того, щоб допомогти людям бути здоровими.

Профогляд наказ 280

Ми працюємо для того,
щоб допомогти людям
бути здоровими

Кожен відповідальний роботодавець зацікавлений у здоров’ї своїх працівників.

Здорові співробітники — найкращий капітал підприємства!

Періодичні профілактичні медичні огляди необхідні для визначення стану здоров’я працівників. Їх проведення забезпечує профілактику професійних захворювань, встановлення протипоказань для виконання деяких видів робіт.

Відповідно до Закону України «Про охорону праці», яким визначається  порядок проведення профілактичних періодичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Відповідно Наказу МОЗ № 280 від 23.07.2002 таким працівникам оформлюються особисті медичні книжки 1-ОМК.

Особиста медична книжка 1-ОМК – офіційний медичний документ, що містить актуальні відомості про стан здоров’я людини.

У сучасному світі санітарна книжка є чи не найбільш затребуваним документом.

Співробітники всіх організацій, що працюють у зоні контакту з іншими людьми або продуктами харчування, ін. (як комерційних, так і бюджетних організацій) зобов’язані мати особисту медичну книжку.

Особливо це стосується працівників харчових підприємств, сільського господарства, готелів, працівників складів, холодильників, прибиральників, співробітників їдальнь, ресторанів, продавців та ін..

Мета медоглядів наказ №280 – запобігання розповсюдженню інфекційних та небезпечних захворювань, динамічне спостереження за станом здоров’я працюючого населення.

Обов’язковий медичний огляд працівників наказ №280 включає у себе: загальне обстеження лікарями-спеціалістами (лікар-терапевт, лікар-дерматовенеролог, лікар-отоларинголог, лікар-стоматолог та інші спеціалісти (за потреби), лабораторне і функціональне обстеження згідно з Переліком необхідних обстежень лікарів-спеціалістів, видів клінічних, лабораторних та інших досліджень, що необхідні для проведення обов’язкових медичних оглядів, та періодичність їх проведення, затвердженими наказом МОЗ № 280.

Компанія «Медогляд+» гарантує високу якість проведення медичних обстежень на підприємстві.
Ми використовуємо сучасне обладнання лабораторної та функціональної діагностики.

Професіоналізм та досвід наших лікарів дають змогу провести огляд великої кількості працівників швидко та якісно.

Порядок співпраці:

Раді співпраці!