(067) 200-44-55

Медична довідка для отримання путівки ф. 070/о

Забезпечення якісного літнього оздоровлення та відпочинку важлива складова повноцінного і здорового розвитку людини кожного року.

Плануючи відпочинок у певних оздоровчих закладах, необхідно буде оформити медичну довідку для отримання путівки ф. 070/о.

Медична довідка форма № 070 / о видається особам, яким показано санаторно-курортне лікування або оздоровлення у санаторії-профілакторії, а також застрахованим особам за умови часткового фінансування санаторно-курортного лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Документи, які необхідно мати для оформлення медичної довідки ф. 070/о:
Форма № 070 / о надається ліцензованими медичними закладами охорони здоров’я на підставі рішення санаторно-курортної відбіркової комісії або лікарсько-консультаційної комісії для отримання путівки на санаторно-курортне лікування або оздоровлення до санаторію-профілакторію.
Для отримання путівки на санаторно-курортне лікування необхідний бланк, що включає відомості медичного характеру і представляє список рекомендацій.

Таким бланком є ​​медична довідка 070/о, отримати яку можливо у лікувально-профілактичних установах амбулаторного типу (поліклініки, лікарні, приватні клініки).

Довідка не гарантує отримання путівки на курортне лікування до оздоровчого закладу, не замінює собою санаторно-курортну карту (форма № 072/о) і носить лише рекомендаційний характер.

Ви можете купити медичну довідку для отримання путівки ф. 070/о у клініці «Медогляд+» у зручний час та без затримок, за 20 хв.

Звертайтеся, ми чекаємо на Вас. 
Переклад довідок на англійську мову