(067) 200-44-55

Медична довідка для виїзду за кордон 082

Подорожі чудова можливість зарядитися новими емоціями.

Плануючи відпочинок чи бізнес подорож Ви знаходите апартаменти, купуєте білети, та якщо ви вирішили подорожувати за кордон можливо Вам необхідно отримати медичну довідку для виїзду за кордон ф. 082/о.

Довідка для виїзду за кордон форма 082 / о – це медичний висновок, виданий медкомісією, який підтверджує відсутність протипоказань для виїзду громадянина за кордон

Медична довідка ф. 082/о про стан здоров’я громадян України, які виїжджають за кордон є медичним документом, що видається громадянам України та членам їх сімей, які виїжджають за кордон на постійне проживання або для працевлаштування на визначений термін, а також для тимчасового перебування.

Медична довідка для виїзду за кордон (форми 082) гарантує, що людина не має захворювань, які можуть нашкодити здоров’ю інших громадян. Оформляється такий документ на бланку спеціального зразка.

До складу медичної комісії під час обстеження входять – лікар-терапевт (голова комісії), лікар-фтизіатр, лікар-дерматовенеролог. Перелік лабораторних та функціональних обстежень включає у себе обов’язковий обсяг (загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на цукор, обстеження на ВІЛ-інфекцію, сифіліс, ЕКГ і Флюорографія).

Що необхідно для оформлення медичної довідки для виїзду за кордон ф. 082/о:
Ви можете купити медичну довідку ф. 082/о у клініці «Медогляд+» у зручний час за 20 хв.
Звертайтеся, ми чекаємо на Вас. 
Переклад довідок на англійську мову

Медичні довідки

за 20 хв