(067) 200-44-55

Медична довідка у басейн

Плавання – чудовий і дуже корисний для здоров’я вид фізичної активності.

Тому відвідування басейну відмінна профілактика здоров’я. Візити до басейну можуть стати не тільки хобі, але й заняттям, яке зможе зміцнити кровоносні судини, поліпшити загальний стан здоров’я.

Але, перш ніж відвідати своє перше заняття у басейні, вам доведеться зробити медичну довідку у басейн, оскільки відвідувати басейн можна лише після дозволу лікаря. Довідка у басейн підтверджує відсутність у людини захворювань, що можуть розповсюджуватися через водне середовище.

Не рекомендується ходити в басейн і при звичайних вірусних інфекціях – через ризик розвитку ускладнень і з метою профілактики зараження здорових людей. Тому кожна людина, яка бажає відвідувати басейн має пройти медичне обстеження та оформити медичну довідку у басейн.

Не існує суворої форми довідки, затвердженої Міністерством Охорони Здоров’я України.
Тому після проходження певних лікарів, вам на руки видається меддовідка, яка підтверджує, що ви пройшли медогляд у певних лікарів (найчастіше це лікар-терапевт, дерматовенеролог, гінеколог для жінок).
Що повинна містити довідка у басейн?
Які документи потрібно мати, щоб отримати довідку у басейн?
У разі підозри або виявлення нижчеперелічених захворювань довідка не видається:

* Термін дії медичної довідки у басейн від 3-х до 12 міс.

Ви можете купити медичну довідку у басейн у клініці «Медогляд+» за 20 хв, оформити офіційну медичну довідку у басейн без черг та без затримок.

Медична довідка у басейн – гарантія Вашої безпеки та здоров’я!

Не видається довідка жінкам на пізніх термінах вагітності.

Звертайтеся, ми чекаємо на Вас. 
Переклад довідок на англійську мову