(067) 200-44-55
Передрейсовий медичний огляд водіїв
Ми працюємо для того, щоб допомогти людям бути здоровими.

Передрейсовий медичний,
огляд водіїв

Ми працюємо для того,
щоб допомогти людям
бути здоровими

Передрейсовий медичний огляд водіїв

Розвиток ринку товарів та послуг веде до появи усе більшого числа логістичних компаній та транспортних  відділів.

Відповідальність водія за вантаж, транспортний засіб, життя пішоходів та пасажирів передбачає, що він здоровий і не знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Стан здоров’я водія – дуже важливий фактор, який впливає на безпеку керування і на кількість ДТП. Відповідальність несуть водій та підприємство, яке допускає його до автотранспорту.

Медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів проводиться з метою визначення придатності особи до безпечного керування транспортними засобами.

Передрейсовий медичний огляд є обов’язковим для водіїв, які є перевізниками, в інших випадках, передрейсовий медичний огляд — не обов’язковий.

Щозмінному передрейсовому та післярейсовому медичним оглядам підлягають водії транспортних засобів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб — підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів та вантажів.

Медичні огляди кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів поділяються на: попередні, періодичні, щозмінні передрейсові та післярейсові огляди, а також позачергові огляди.

Регулює – Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, наказ МОЗ України № 65/80 від 31.01.2013.

Порядок проведення передрейсових медичних оглядів водіїв.

Медичний працівник повинен: візуально оглянути та ретельно опитати водія щодо його самопочуття, сну, наявності або відсутності скарг на стан здоров’я; звернути увагу на стан шкіри, ознаки або симптоми захворюваності.

У разі виявлення невідповідності – водія відсторонюють від виходу у рейс та направляють до лікувального закладу (п. 4.7 Положення № 65/80).

«Медогляд+» організує та проведе передрейсовий медичний огляд водіїв на території Вашого підприємства.

З нами Ви заощаджуєте кошти підприємства та отримуєте кваліфіковану медичну допомогу.

Звертайтеся, раді співпраці з Вами.