(067) 200-44-55

Профілактичний наркологічний огляд

Люди зайняті у певних, визначених законом, сферах життєдіяльності періодично мають проходити профілактичні наркологічні огляди.

Виконуючі різні роботи люди контактують з етиловим спиртом та різного роду токсичними речовинами. З метою своєчасного виявлення хворих на алкоголізм, токсикоманію, наркозалежних та встановлення наркологічних протипоказань до виконання певних видів робіт проводиться профілактичний наркологічний огляд.

Профілактичний наркологічний огляд громадян проводиться у наркологічному закладі за місцем постійного їх проживання. Перелік наркологічних закладів, які мають право проводити профілактичні наркологічні огляди, визначається наказами управління охорони здоров’я місцевих держадміністрацій.

Лікарі-наркологи, що проводять профілактичні наркологічні огляди, мають обов’язково пройти навчання сучасним методам проведення профілактичних наркологічних оглядів і отримати посвідчення за формою N 146-0 відповідно до затвердженого Порядку навчання лікарів-наркологів сучасним методам проведення профілактичних наркологічних оглядів.

Що необхідно для проходження наркологічного огляду у клініці «Медогляд+»:

* Термін дії сертифіката визначається відповідно до п.2 Порядку проведення обов’язкових профілактичних наркологічних оглядів громадян, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України “Про обов’язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення” від 06.11.97 р. N 1238.

Після проведення профілактичного наркологічного громадянину видається сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (форма N 100-2/о, в якому зазначається наявність чи відсутність у людини наркологічних протипоказань до виконання функціональних обов’язків та провадження видів діяльності, зазначених у Переліку.

Отримати сертифікат нарколога ф. 100-2/о Ви можете у клініці «Медогляд+».

Без черг та без затримок, у зручний час Ви отримаєте сертифікат нарколога ф. 100-2/о відповідно вимог законодавства.

Звертайтеся, ми чекаємо на Вас. 
Переклад довідок на англійську мову