(067) 200-44-55
Психофізіологічна експертиза
Ваше здоров’я – наш головний пріоритет

Психофізіологічна
експертиза

Ваше здоров’я –
наш головний
пріоритет

Психофізіологічна експертиза – процедура, котра у першу чергу є оцінкою психофізіологічних можливостей працівника, що виконує роботи підвищеної небезпеки.

Враховуючи динаміку професійної діяльності у сучасному світі та високу “ціну” помилкових дій, наслідком чого є зниження якості професійної діяльності та виникнення аварій і навіть катастроф, великі швидкості та високий темп роботи, дефіцит часу, наявність високого рівня нервово-емоційної напруги, важливе питання підвищення вимог до психофізіологічних якостей людини.

Своєчасне і точне визначення рівня психофізіологічних можливостей співробітника дозволяє виключити цілий ряд позаштатних ситуацій на виробництві. Серед яких пошкодження і псування устаткування, нещасні випадки, травми, і летальні випадки. 

Відповідно до статистики, при своєчасному проведенні психофізіологічної експертизи у повному обсязі, травматизм на підприємстві знижується на 40-70%.

 

Метою проведення психофізіологічної експертизи є визначення психофізіологічних можливостей людини відносно ефективного виконання конкретного виду діяльності та психологічної придатності для виконання робіт підвищеної небезпеки.

 

За результатами психофізіологічної експертизи працівнику видається висновок, для допуску працівника до виконання конкретного виду робіт підвищеної небезпеки.

У статті 5 Закону «Про охорону праці» зазначено: до виконання робіт підвищеної небезпеки та тих, що потребують професійного добору, допускаються особи за наявності висновку психофізіологічної експертизи.
Пропонуємо пройти психофізіологічну експертизу у клініці Медогляд+