(067) 200-44-55

Санаторно-куротна карта

Санаторно-курортне лікування – є медичною допомогою, що має профілактичну, лікувальну або реабілітаційну мету.

Це заходи із застосуванням природних лікувальних факторів в умовах перебування хворого на курорті, або лікувально-оздоровчій місцевості, у санаторно-курортних закладах

Якщо Ви вже отримали очікувану путівку, і мрієте про відпочинок, але для того, щоб Вас швидко прийняли на санаторно-курортне лікування, не витрачаючи час на обстеження, Вам необхідно отримати санаторно-курортну карту ф. 072/о.

Санаторно-куротна карта є обов’язковим медичним документом, який видається хворому у віці 18 років і старше на руки при направленні його на лікування в усі типи санаторно-курортних закладів, за винятком санаторіїв для хворих на туберкульоз (форма № 078/о “Направлення у санаторій хворих на туберкульоз”).

Санаторно-курортна карта – це медичний документ, що містить інформацію про основні і супутні захворювання пацієнта, нинішній стан його здоров’я, а також результати попередньої діагностики:
Що необхідно мати, щоб оформити медичну довідку для отримання путівки:

У разі потреби надається консультація лікарів вузької спеціалізації, проходження додаткових обстежень та аналізів за профілем основного або супутнього захворювання. Направлення на додаткове обстеження дає терапевт, ґрунтуючись на результатах огляду.

* Термін дії санаторно-курортної карти ф. 072/о становить 2 місяці.

Ви можете купити санаторно-курортну карту ф. 072/о у клініці «Медогляд+».

Без черг та без затримок, за 20 хв., Ви отримаєте офіційну санаторно-курортну карту відповідно вимог законодавства.

Звертайтеся, ми чекаємо на Вас. 
Переклад довідок на англійську мову