(067) 200-44-55
Зелений чай

Зелений чай популярний напій, який збільшує тривалість життя людини

І чорний і зелений чай досить корисні для здоров’я, та містять різну кількість вітамінів та мікроелементів, і наділені різними лікувальними властивостями.

Ще у 2006 році журнал Американської медичної асоціації опублікував результати дослідження, яке підтвердило зв’язок між вживанням зеленого чаю та збільшенням тривалості життя. Інше дослідження, яке тривало шість років, показало зниження смертності у любителів корисного напою на 76%.

Причина в компонентах зеленого чаю, які допомагають підтримувати здоров’я та справлятися із небезпечними захворюваннями. Важливо, листя чаю має протизапальні властивості.

У традиційній медицині Китаю та Індії зелений чай застосовують для зниження температури, зупинки кровотечі, лікування ран, хвороб серця та мозку. Корисна дія пояснюється високим вмістом поліфенолів – потужних природних антиоксидантів. До складу зеленого чаю входить особливий різновид цієї речовини – катехіни. Вони пов’язують і виводять вільні радикали, які руйнують клітини та провокують хвороби та старіння організму, тим самим стримуючи запальні процеси.

У чашці чаю міститься 20-45% поліфенолів, 60-80% яких становлять катехіни.

У чашці чаю міститься 20-45% поліфенолів, 60-80% яких становлять катехіни.

Окрім поліфенолів, до складу зеленого чаю входять:

✔ вітаміни: А і С, вітаміни групи В— підтримують здоров’я волосся, шкіри, роботу травної, нервової та кровоносної системи, регулюють рівень цукру в крові, Р — зміцнює судини, F — підтримує здоров’я порожнини рота, вітамін К — допомагає роботі нирок і обміну речовин
✔  мікроелементи: фтор, кальцій, цинк, калій, мідь, залізо, магній
✔ 20 видів амінокислот, включаючи гамма-аміномасляну кислоту, яка стимулює роботу мозку, та глютамінову кислоту, необхідну для відновлення нервової системи
✔  алкалоїди: кофеїн та L-теанін, який зберігає тонізуючий ефект кофеїну, але пом’якшує його дію, а також теобромін, який має сечогінну дію та допомагає схуднути.

Зелений чай має велику кількість корисних властивостей, доведених вченими та лікарями:

✔ стимулює роботу мозку
✔ уповільнює процеси старіння в організмі
✔ допомагає нормалізувати вагу
✔ знижує ймовірність розвитку раку та діабету другого типу,
✔ бореться з неприємним запахом з рота
✔ зміцнює серцево-судинну систему

Збалансоване харчування – основа здоров‘я! Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров‘я!

У вирішенні проблем зі здоров‘ям важлива вчасна консультація лікаря.

Дбайте про здоров‘я разом з Медогляд+